Курси Дизайнер-поліграфіст – навчання комп’ютерній графіці

03.01.2013 в 10:55

обучение компьютерной графикеКурс сподобається бажаючим працювати в сфері реклами і розробці, дизайні, видання поліграфічної продукції. навчання комп’ютерній графіці

Як дизайнер багатосторінкових видань, а також для дизайнерів і відповідальних керівників друкованих видань, рекламних агенств, які бажають підвищити свою кваліфікацію. У міру освоєння дизайнерських програм, слухачі виконують в них залікові роботи, які в далечінь складуть їх портфоліо, яке допоможе в трудостройстве. Навчання на курсі дається максимум практики і покликане змоделювати ситуацію випуску періодичного друкованого видання: студенти отримують знання в області поліграфічного дизайну, так само вивчають, як працює служба видавництві: редакторський відділ, фотографи, відділ маркетингу, і друкарня.

В програму входять як прикладні навички, необхідні дизайнеру-поліграфістові, як робота в комп’ютерних дизайнерських програмах, розробка та підготовка до друку макетів), Заняття на курсах дизайнерів поліграфістів зручно поєднувати з роботою і навчанням у ВНЗ, оскільки зайнятість можлива один або кілька разів на тиждень по по 2-3 години, у зручний для вас час, навіть у вихідний день.
Саме тому, наші курси комп’ютерної графіки користуються інтересом як у слухачів, так і у роботодавців.

ЗАМОВИТИ КУРС ЗАРАЗ

Викладачі – професіонали-практики, зручний час занять, доступна програма навчання … Зателефонуйте найближчого до Вас філії, щоб дізнатися вартість навчання, з урахуванням актуальної знижки!