Курс Косметолог-візажист-стиліст

18.01.2013 в 14:10

Навчання на курсі “Косметолог-візажист-стиліст” дає можливість отримати освіту за напрямом візажу, косметології та стилістики!

Людина завжди прагнув показати і підкреслити свій статус, приналежність певної соціальної прошарку, народності, культурі.

косметолог визажист стилист - курсы визажа, курсы косметолога, курсы стилистов

 

Косметологія – це наука про методи збереження краси та молодості нашого обличчя і тіла. Основне завдання косметолога – зробити так, щоб клієнт завжди залишався молодими, з сяючим кольором обличчя і бездоганним зовнішнім виглядом. А досягається це системним доглядом за собою, за шкірою, волоссям, ретельним підбором гардеробу та аксесуарів, підбором кольорів макіяжу, особливим поведеніем- манерами і в Європі і в Африці, Індії і в усьому світі, сьогодні і в старовину.

Ви освоїте і вимоги до організації та обладнання косметологічного кабінету, порядок підбору, використання, зберігання та стерилізації інструменту, що використовується при роботі косметолога, На заняттях курсу косметології ви на практиці освоїте техніки виконанню косметичних процедур з чищення, харчуванню, масажам, підбору косметичних засобів і складів для клієнта. Друга дуже цікава частина курсу присвячена практиці роботи візажиста.

При виконанні макіяжу, підборі кольору, візажист зобов’язаний знати методи гармонізації особи-корекції овалу обличчя, контуру носа, очей, щоб нівелювати недоліки і підкреслити достоїнства фактури особи клієнта, ще треба вміти вносити в макіяж і модні ноти, напрямки, щоб надати образу клієнта актуальності і тренди сезону, за кольором, стилем візажу. Бонусом програми є уроки стилістки. Стиліст знає характеристики різноманіття стилів, вміє швидко відтворити образ (зачіска, макіяж, гардероб, аксесуари). Вдивляючись в клієнта, в його фенотип, соціальний статус, особливості характеру стиліст підбере кілька гармонійних образів і в різних стилях, дасть багато порад для підтримки універсальності комбінаторності гардероба. Завдання стиліста за допомогою гардеробу, аксесуарів, елементів різних стилів, створити гармонію і позитив в образі і навіть в думках клієнта.

ЗАМОВИТИ КУРС ЗАРАЗ