Курси Майстер манікюру-педикюру

18.01.2013 в 14:12

Курсы маникюр-педикюра в Одессе, Кировограде, Бердянске, Никополе, Александрии, КрасноармейскеПропонуємо навчальний курс манікюру і педикюру в навчальному центрі.

Завершеним образ жінки важко уявити без доглянутих рук і нігтів, добре виконаного манікюру, а ось який вигляд манікюру, дизайну і розпису, вид декорування нігтів жінка виберет- це залежить від багатьох факторів, смаку, моди, достатку господині. У салонах завжди будуть затребуваними майстри манікюру, педикюру.

Наш курс готує майстра нігтьового сервісу, даючи практику роботи майстра з першого заняття, і по підбору інструменту, його стерилізації, зберігання, профілактиці захворювань нігтьової пластини- безпеку майстра. Ви освоїте техніки виконання класичного, обрізного, європейського, французького видів манікюру. Викладачі практики зраджують багато безцінної інформації на заняттях, щоб ви могли практикувати естетичний і лікувально-профілактичний догляд за руками нігтьової пластиною. Особливим плюсом програми є навчання психології роботи майстра манікюру з клієнтом, щоб результатом вашої роботи пишалися, і відвідувачі і вас цінувала і намагалася зберегти адміністрація салону.

Для слухачів наших занять ми надаємо допомогу в працевлаштуванні.

До речі, з великою впевненістю можна сказати, що, якщо ви професіонал своєї справи і вмієте ладити з людьми, то з часом кількість клієнтів буде збільшуватися.
Наші курси манікюру і педикюру – це можливість змінити роботу, працювати на себе, здійснити свої мрії!

ЗАМОВИТИ КУРС ЗАРАЗ