Курси перукарів – Перукар-універсал

18.01.2013 в 14:20

Курси перукарів – це можливість швидко освоїти перспективне і прибутковий напрямок в області індустрії краси.

 

курсы парикмахеров

Програма підготовки курсу перукарів-універсалів (майстрів жіночого і чоловічого залів) включає вивчення вимог до приміщення перукарні, його обладнанні, вимоги до інструменту і його зберігання, безпечного використання і стерилізації.

Ви будете знати типи барвників, порядок їх підбору і використання при фарбуванні волосся, методику виконання хімічної завивки волосся. Заняття на курсах перукарів проводять майстри практики. За час навчання на курсах перукарського мистецтва Ви освоїте техніки виконання базових жіночих і чоловічих стрижок, прийоми виконання стрижок модельних, модні прийоми фарбування, мелірування, брондірованія, колорування волосся, способи укладання волосся. Майстри допоможуть вам навчитися технікам виконання весільних, урочистих, вечірніх зачісок.

Професія перукаря є найшвидше окупається за вкладеннями коштів у навчання і інструмент, тим більше, що перукар сам вільний вибирати рівень зайнятості, або на повний день в салоні перукарні або приватно, працюючи за гонорар.

Навчання на перукаря універсала допоможе Вам влаштуватися на роботу в салон краси або працювати на себе.
Навчання на курсах перукарів Вам дасть:

можливість отримати цікаву спеціальність, яка потрібна всім і затребувана завжди, адже ніякі економічні проблеми не здатні змусити людину “махнути рукою” на свій зовнішній вигляд!
можливість працювати перукарем в салоні
знання і навички, які допоможуть вам завжди виглядати гідно, доглянуто, оригінально і привабливо.
шлях до значного скорочення витрат сімейного бюджету. Адже закінчивши навчання на курсах перукарського мистецтва, стрижку, укладання, фарбування і хімічну завивку волосся ви зможете робити самостійно.

Чого навчають на курсах перукарів?

правилам обслуговування клієнтів
підбору інструментів
правилам санітарії та гігієни
етики та психології роботи з клієнтом
основних операцій процесу стрижки
класифікації стрижок – базові стрижки: чоловічі, жіночі
способам укладання волосся
принципам художнього конструювання зачісок – стилістику
методам фарбування волосся
різних способів хімічної завивки
створення вечірніх зачісок

Курси перукарів – це можливість влаштуватися на перспективну роботу або відкрити свою справу. І якщо Ви хороший майстер і вмієте ладити з людьми – успіх гарантовано !! А зробити з Вас хорошого майстра – наше завдання.

ЗАМОВИТИ КУРС ЗАРАЗ