Курси фотографії, Photoshop

13.04.2013 в 09:21

Курси фотографії, Photoshop.


Навчально-кадровий центр “Технологія Успіху” школи дизайну, проводить програму курсу, який розрахований на підготовку фахівців в галузі художньої курсы фотографиифотографії.

 

Навчання за даним курсом, дозволить вам грамотно працювати в фото-студії, ознайомитися з основами фототехніки, різними напрямками фотографування і обробки готових фотографій.
Ви придбаєте знання по пристрою і принципу роботи фотокамер, навчитеся працювати з фотооптики, зі світлом, з обладнанням фотолабораторії, студійним обладнанням.

Ви зможете правильно проводити зйомку в павільйонах, фото архітектури, пейзажу, репортажну зйомку, а так само дізнаєтеся, навіщо потрібен курс мистецтва фотографії.

У процесі навчання ви будете створювати портфоліо своїх робіт, що може стати вашою візитною карткою при влаштуванні на роботу, яку ми зможемо вам допомогти знайти.

Так само, ми пропонуємо вам пройти курси навчання програмі Photoshop, найпопулярнішому графічному редакторові растрової графіки. Програма застосовується у всіх областях дизайну, проектування, комп’ютерного моделювання і в багатьох інших галузях пов’язаних з комп’ютерною графікою. Контакти

ЗАМОВИТИ КУРС ЗАРАЗ