Курс секретар офіс-менеджер

07.03.2014 в 12:42

курсы секретаряКурс секретар офіс менеджер Навчальний центр “Технологія Успіху”, запрошує всіх бажаючих навчитися на короткостроковому і дуже ефективному курсі “Секретар-офіс-менеджер”.
Секретар-офіс-менеджер – це не тільки помічник керівника, якому можна довірити важливі справи, який завжди уважний і пунктуальний, містить в порядку документацію і ніколи не забуває про дані йому доручення. Але і “ангел-охоронець” всього офісу! Обов’язки офіс-менеджера.
Всі ці якості у Вас є?
Тоді у Вас є всі шанси стати відмінним фахівцем за допомогою наших курсів.
Навчання на курсах секретаря-офіс-менеджера – це можливість в короткі терміни освоїти основні професійні навички.
Курси можна відвідувати в зручний для Вас час, поєднуючи з основною роботою чи навчанням.
Курси секретар-офіс-менеджер не тільки дадуть Вам знання в області діловодства та роботи на ПК, а й навчать Вас нормам ділового етикету, допоможуть виробити навички спілкування по телефону, дозволять приміряти на себе роль «господаря або господині офісу», яким підвладне вирішення багатьох повсякденних завдань
У нашому навчально-кадровому центрі досвідчені педагоги-практики навчать Вас: видам службових документів вимогам до створення та оформлення службових документів роботі на ПК основних можливостей комп’ютерних офісних програм правилам роботи з оргтехнікою методу сліпого набору тексту посадовими обов’язками і прав секретаря-референта правилам ділового спілкування
По закінченню курсу випускники отримують свідоцтво встановленого зразка. Навчання у зручний час у міні групах або індивідуально.
Замовте курс онлайн або телефонуйте до найближчого до Вас філія – ​​контакти.
ЗАМОВИТИ КУРС ЗАРАЗ
Як знайти роботу секретаря офіс-менеджера?