Користувач ПК

03.01.2013 в 10:59

Якщо ви не вмієте працювати на комп’ютері і не знаєте з чого почати або вам просто необхідно освоїти програми для працевлаштування на перспективну роботу, тоді найвірніше рішення – це отримання базової підготовки на комп’ютерних курсах для початківців в навчально-кадровому центрі “Технологія Успіху”. Навчання проводиться для всіх бажаючих: починаючи від шкільного віку, закінчуючи пенсійного віку.курсы компьютерные с нуля для пенсионеров

Сучасна робота практично у всіх галузях професійної діяльності вимагає знань і навичок роботи на комп’ютері.

Навчальні курси персонального комп’ютера для початківців розраховані для людей, які не мають досвіду роботи з комп’ютерною технікою.

В процесі навчання слухачі знайомляться з основами роботи на ПК, вивчають операційну систему Windows, і пакет офісних програм Microsof office. Зокрема текстовий процесор Word і табличний процесор Excel.

Заняття проводять висококваліфіковані педагоги та фахівці, які зможуть проконсультувати вас з будь-якого питання, грамотно і доступно пояснити всі нюанси виконання робіт. Для тих, то бажає дізнатися як працювати в інтернеті, “Технологія Успіху” підготувала курс користувача мережі інтернет, на якому слухачі отримають багато корисної інформації, практики і знайдуть безцінний досвід.

По закінченню курсу «Користувач ПК» випускник отримує свідоцтво встановленого зразка.

ЗАМОВИТИ КУРС ЗАРАЗ