Чому попит на майстрів для салонів краси є стабільним у будь-які часи?…..

22.06.2016 в 17:38

Мова про послуги перукарів, манікюрниць, масажистів, косметологів… Тому, що їх вміння затребувані, і у час «сталого росту ВВП», і у економічну кризу (змінюються тільки пріоритети замовлених послуг у бік більш дешевих, та середня сума у чеку), що важливо- послуги оплачуються готівкою.курсы обучение, курси навчання

    Тому, стоячи перед дилемою- де знайти роботу, які курси навчання у Рівному обрати, щоб отримані знання та навички годували Вас та вашу родину, не зважаючи на коливання курсу долара- обирайте курси, навчання на перукаря, майстра манікюру та педикюру, на масажиста чи косметолога у Рівному.

Освітні курси за цими напрямами можна пройти у досить стислі терміни 1-10 місяців, в залежності від обраної програми навчання (експрес-курси, або поглиблені курси, додаткове стажування) та від інтенсивності проведення занять у навчальному центрі. До прикладу: програми навчання перукарів у Рівному досить різноманітні: від підготовки майстра для жіночої, або чоловічої зали, до універсала, плюс курси колористики для перукарів, плюс курси зачісок у Рівному , плюс курси перукарів –стилістів у Рівному. Можна підвищувати фах як майстра перукаря поступово, навчаючись окремо на кожному курсі, але є комплексні пропозиції з підготовки Арт-майстрів перукарської справи, куди включені всі  перераховані напрями курсової підготовки перукаря.

  Кому цікавіше нігтьова естетика, варто знати- кого хочуть бачити власники салонів краси. Завжди потрібен майстер манікюру, та педикюру з навичками нарощування та розпису нігтів і тільки у такій послідовності варто планувати навчання на курсах манікюру, курсах педикюру, курсах нарощування та дизайну нігтів у Рівному, обрання курсу «Майстер нігтьового сервісу», який включає підготовку за всіма перерахованими напрямами, дозволить Вам у подальшому отримувати максимальний рівень доходу від роботи у салоні, або приватно, на дому- обирати Вам.

    Експрес курси масажу у Рівному дозволять Вам швидко, за 1-2 місяці отримати впевнені практичні навички роботи масажиста, виконувати класичний масаж, масаж окремих частин тіла, дитячий масаж та популярну антицелюлітну програму. Заняття на курсах масажу у Рівному  дуже зручно суміщувати з роботою, займатися можна один, або кілька разів на тиждень, по 2-3 години в умолений час, навіть у вихідний!

У нашому навчальному центрі «Технологія успіху», у Рівному ще багато пропозицій, що до напрямів навчання, програм, графіків відвідувань. Увага батькам- вступ на навчання без ЗНО, дайте дитині спробувати обрану професію на курсах, перш ніж платити за вищу освіту п’ять років. Попереднє спілкування с практикуючими фахівцями у профессії на курсах, безумовно, допоможуть покращенню результатів навчання дитини.

Світ змінюється постійно, щоб бути успішним треба встигати змінюватися, перенавчатися, отримувати нові навички за професіями. Гадаємо, наші послуги будуть Вам у нагоді. Змінюйтесь з нами.

Вас чекають за адресою вул. Відінська, 8 (р-н 12 школи) у дворі ПрватБанку) т. 067 562 4779, 64 34 34 Звоніть сьогодні