Доступна освіта в Рівному. Вступ на навчання без ЗНО.

07.04.2016 в 11:34

Ровно

Учбово-кадровий центр «Технологія успіху» у місті Рівному пропонує Вам отримати доступну освіту або перекваліфікуватися по цілому переліку затребуваних у роботодавців напрямків.

Сьогодні одними з основних визначальних чинників при виборі навчального закладу для здобуття освіти, або перекваліфікації є зручність розташування, можливість заощадити на транспорті, зручність графіка занять: ранок, день або вечір, є можливість поєднувати навчання з роботою, І, незаперечно Вам сподобаються демократичні цінові пропозиції та можливість оплачувати навчання частинами в нашому навчальному центрі В Рівному. Оплата від 552 гривень на місяць, на цю суму Ви отримаєте мінімум 8 академічних годин занять
Ми успішно готуємо майстрів перукарів, манікюрниць, косметологів, візажистів для роботи в салонах і перукарнях міста та передмість Рівного.

Вашій увазі пропонуємо курси манікюру у Рівному, курси перукарів, курси візажистів, навчання масажу в Лозовій, курси нарощування нігтів.
Навчання на цих напрямках дозволить у стислі терміни отримати впевнені знання по професії і хорошу практику на живих моделях, з тим, щоб працювати як в салонах міста і навіть займатися приватною практикою.
Є в переліку навчальних курсів у нашому навчальному центрі — комп’ютерного напрямку. від користувача комп’ютера з нуля, так само системне адміністрування, курси створення сайтів.
Пропонуємо так само бізнес-курси. Курси бухгалтерів у Рівному, курси роботи в 1С, курси секретарської справи і діловодства, курси інспекторів відділу кадрів, курси менеджерів туризму, курси мовні: англійська, німецька, курси польської мови у Рівному.

Прочитали? Подумали Телефонуйте! А краще приходьте сьогодні. Наша адреса в Рівному — вулиця Віденська 8 (район 12 школи). Адміністратор готовий відповісти на ваші запитання і допомогти оформитися в будь-який будній день з 9 до 18.
Ми працюємо для Вас вже 20 років. Звертаємо увагу, що по рекомендації на навчання до нас приходить кожен третій слухач.

Наші контакти в Рівному.

Ровно. Учебный Центр Технология успеха