Навчальний центр

Ми раді Вам запропонувати наш 18 річний досвід і напрацювання в сфері курсової підготовки, навчання, курсів підвищення кваліфікації в Україні, в містах: Олександрія, Кропивницький, Чернігів,  Краматорськ, Покровськ, Нікополь, Бердянськ.

Навчальний центр

Навчальний центр

Навчальний центр

Ціна вказана за повний курс. Обирайте свій напрямок!
Масаж 3520 грн.
Перукар-універсал 4940 грн.
Косметолог, візажист 3120 грн.
Манікюр-педикюр 2535 грн.
Нарощування нігтів 2400 грн.
Нарощування вій 1500 грн.
Бухгалтерський облік 4160 грн.
Кошторисна справа 1920 грн.
1С:бухгалтерія 2560 грн.
Системне адміністрування 7840 грн.
Крой та шиття 3900 грн.

Та ще більше 30 різних навчальних курсів для Вас.

Сподіваємося, що наш багатющий досвід, увагу до кожного слухача, вдячні відгуки про роботу навчального центру від відвідувачів і роботодавців, наша постійна робота по оновленню навчальних програм, навчальних курсів, умов навчання, моніторинг та відпрацювання відгуків про роботу від наших слухачів і роботодавців, які приймають на роботу наших випускників, будуть і Вам у нагоді.

  • Для індустрії краси проводимо успішне різнорівневе навчання: школа перукарів, навчання нігтьовому сервісу, навчання косметології, депіляції, візажу, курси масажу.
  • Школа дизайну пропонує курси: дизайну інтер’єру, меблів, навчання крою та шиттю, уроки фотографії, курси ландшафтного дизайну.
  • Бізнес напрямок навчання представлено: курсами бухгалтерів, курси кошторисної справи, курси менеджерів по персоналу, школа психології, навчання менеджерів туризму.
  • Курси комп’ютерного напрямку it курси: курси системних адміністраторів, курси веб дизайну, курси з ремонту та налагодження комп’ютерів, курси графічного дизайну на комп’ютері.

Наші групи у месенджерах:
Навчальний центр
Навчальний центр