Ціна вказана за повний курс. Обирайте!

Курс МАСАЖУ  3520 грн.

Курс Перукар-універсал  6500 грн.

Курс Косметолог-візажист  4560 грн.

Курс Манікюр-педикюр  2535 грн.

Курс Нарощування нігтів  1560 грн.

Курс Нарощування вій  975 грн.

Курс Бухгалтерський облік  4160 грн.

Курс Кошторисна справа  1920 грн.

Курс 1С: бухгалтерія  2080 грн.

Курс Системне адміністрування ПК  7840 грн.

Курс Крою та шиття. Дизайн і моделювання  3900 грн.

Та ще більше 30 різних навчальних курсів для Вас.

Навчальний центр «Технологія успіху», ми раді Вам запропонувати наш 18 річний досвід і напрацювання в сфері курсової підготовки, навчання, курсів підвищення кваліфікації в Україні:
Одеса, Житомир, Чернігів, Кропивницький, Олександрія, Бердянськ, Краматорськ, Покровск, Нікополь.

Сподіваємося, що наш багатющий досвід, увагу до кожного слухача, вдячні відгуки про роботу навчального центру від відвідувачів і роботодавців, наша постійна робота по оновленню навчальних програм, навчальних курсів, умов навчання, моніторинг та відпрацювання відгуків про роботу від наших слухачів і роботодавців, які приймають на роботу наших випускників, будуть і Вам у нагоді.

  • Для індустрії краси проводимо успішне різнорівневе навчання: школа перукарів, навчання нігтьовому сервісу, навчання косметології, депіляції, візажу, курси масажу.
  • Школа дизайну пропонує курси дизайну інтер’єру, меблів, навчання крою та шиттю, уроки фотографії, курси ландшафтного дизайну.
  • Бізнес напрямок навчання представлено курсами бухгалтерів, курси кошторисної справи, курси менеджерів по персоналу, школа психології, навчання менеджерів туризму.
  • Курси комп’ютерного напрямку it курси: курси системних адміністраторів, курси веб дизайну, курси з ремонту та налагодження комп’ютерів, курси графічного дизайну на комп’ютері.
ВайберОтправить сообщение Почта info@ucenter.com.ua
Написать письмо
Приєднуйтесь, наші групи:
Телеграм Вайбер