Ціна вказана за повний курс. Обирайте!

Курс МАСАЖУ  3520 грн.

Курс Перукар-універсал  6500 грн.

Курс Косметолог, або візажист  3120 грн.

Курс Манікюр-педикюр  2535 грн.

Курс Нарощування нігтів  2400 грн.

Курс Нарощування вій  1500 грн.

Курс Бухгалтерський облік  4160 грн.

Курс Кошторисна справа  1920 грн.

Курс 1С: бухгалтерія  2560 грн.

Курс Системне адміністрування ПК  7840 грн.

Курс Крою та шиття  3900 грн.

Та ще більше 30 різних навчальних курсів для Вас.

Навчальний центр «Технологія успіху», ми раді Вам запропонувати наш 18 річний досвід і напрацювання в сфері курсової підготовки, навчання, курсів підвищення кваліфікації в Україні:
Одеса, Житомир, Чернігів, Кропивницький, Олександрія, Бердянськ, Краматорськ, Покровск, Нікополь.

Сподіваємося, що наш багатющий досвід, увагу до кожного слухача, вдячні відгуки про роботу навчального центру від відвідувачів і роботодавців, наша постійна робота по оновленню навчальних програм, навчальних курсів, умов навчання, моніторинг та відпрацювання відгуків про роботу від наших слухачів і роботодавців, які приймають на роботу наших випускників, будуть і Вам у нагоді.

  • Для індустрії краси проводимо успішне різнорівневе навчання: школа перукарів, навчання нігтьовому сервісу, навчання косметології, депіляції, візажу, курси масажу.
  • Школа дизайну пропонує курси дизайну інтер’єру, меблів, навчання крою та шиттю, уроки фотографії, курси ландшафтного дизайну.
  • Бізнес напрямок навчання представлено курсами бухгалтерів, курси кошторисної справи, курси менеджерів по персоналу, школа психології, навчання менеджерів туризму.
  • Курси комп’ютерного напрямку it курси: курси системних адміністраторів, курси веб дизайну, курси з ремонту та налагодження комп’ютерів, курси графічного дизайну на комп’ютері.
ВайберОтправить сообщение Почта info@ucenter.com.ua
Написать письмо
Приєднуйтесь, наші групи:
Телеграм Вайбер