Про нас

Навчально-кадровий центр «Технологія успіху» є лідером на ринку освітніх послуг в Україні з 1992 року.

У нашій програмі більше 30 курсів навчання для слухачів з різними рівнями підготовки – від початківців до професіоналів. Працюємо як з індивідуальними слухачами, так і з корпоративними клієнтами.

Список курсів і програми курсового навчання створюються на основі останніх вимог на ринку праці від роботодавців і компаній.

Про нас

навчання курси в Краматоську, Покровську, Нікополі, Кропивницькому, Олександрії, Житомирі, Чернігові, Бердянську

Зі слухачами проводяться лекційно-практичні заняття. Практика на заняттях з перших уроків. На кожному занятті дається найнеобхідніша і актуальна інформація по курсу, повторюється пройдене і робиться анонс про тему наступного заняття. Наші курси навчання є хорошим стартом для можливості спробувати отримувати додатковий дохід, так і повністю змінити професію.

Як наставніков- викладачів залучаються практики, люди мають профільне навчання досвід роботи в даній сфері.

Навчальний центр «Технологія успіху» пропонує Вам скористатися нашими послугами в мережі відділень і записатися на курси навчання в Олександрії, Бердянську, Житомирі, Кіровограді, Красноармійську, Нікополі, та Чернігові.

Перелік напрямів курсової підготовки представлений широко:

Курси манікюру і нарощування нігтів, курси перукарів, курси масажу, курси візажу, курси крою та шиття, курси бухгалтерів, курси дизайну, курси кошторисників, курси комп’ютерного напрямку, курси психології, курси менеджменту і маркетингу.

Ви можете вибрати час і інтенсивність для занять зручні вам. Ми завжди йдемо максимально на зустріч вашим побажанням, і в будні дні і навіть в вихідні-вибирайте і пробуйте вдосконалюватися з нами.

Ціну курсу і систему оплати Ви можете вибрати зручну вам: можна оплатити весь курс в день оформлення, можна оплачувати помісячно, можна оплатити через банк, можна навіть on-line прямо з нашого сайту, маючи банківську карту. 

Ми намагаємося бути корисними нашим слухачам, тому завжди вдячні за ваші пропозиції і відгуки про нашу роботу і наші помилки, ваші побажання можна залишити на сайті, а також за телефонами лінії підтримки навчального центру: (097) 230-59-86, (050) 361-62-64, (063) 690-53-13