Курс Арт-директор салону краси
Курси краси

Курс Арт-директор салону краси

Курс Арт-директор салону краси

Курс «Арт-директор салону краси» покликаний підготувати ефективного управлінця з глибокими практичними знаннями професій салонного напряму.

Поглиблений курс: 4-10 міс. ЦІНА ВКАЗАНА ЗА ВЕСЬ КУРС. Оплата від 975 грн./міс. Арт-директор салону краси: 9800 грн.

При повній оплаті БУДЬ-ЯКОГО ПОГЛИБЛЕНОГО курсу одним чеком- ЗНИЖКА 10%. Один з найпопулярніших курсів в навчальному центрі “Технологія успіху” сьогодні,
оскільки включає в себе кілька навчальних курсів естетичного спрямування. Вашій увазі школа макіяжу, курси косметолога, школа перукаря, навчання манікюру і педикюру, навчання нарощування нігтів. Діяльність Арт-директора салону краси спрямована на вирішення практичних питань з організації ефективної і прибуткової роботи ПІК (підприємства індустрії краси: салону, перукарні).

Програма містить:

  • курс манікюру та педикюру
  • курс нарощування та розпису нігтів
  • курс косметології та візажу
  • курс перукаря (майстра жіночого і чоловічого залу).
  • курс нарощування вій, або корекції брів
  • курс депіляції волосся

Організація роботи салону. Отримані навички і знання дозволять вам працювати не тільки як майстер універсал, а й грамотно підібрати і оцінити кваліфікацію співробітників майстрів.

Заняття по організації роботи підприємства індустрії краси ПІК дозволять вам правильно вибрати місце, обладнання, інструмент, витратні матеріали, вигідно укласти договори, з організаціям, щодо забезпечення роботи салону. Грамотно і ефективно займатися розкручуванням послуг салону, знати види діяльності та напрямки, що дозволяють збільшити прибутковість роботи ПІК на 25-35%.

Все, що потрібно для відкриття і успішної роботи – від вибору місця для салону і підбору обладнання, до складання переліку послуг та психологічної підготовки по роботі з клієнтами!

Режим навчання можна варьіровать- 1-3 разів на тиждень. Займатися можна з 9, 12, 15,18 годин. Триває заняття близько 2-4 ак. годин. Вам варто вибирати програму з максимальним числом годин практики у нас кілька варіантів. Варіантів для Вас багато, залишається зателефонувати з адміністратором навчального центру і вибрати зручний.

Чому обирають наш навчальний центр?

більше 20 років досвіду успішної роботи навчального центру
кожен третій слухач приходить за рекомендацією
нечисленні групи (2-5 чоловік)
індивідуальне навчання за бажанням
гнучкий графік занять
є курси вихідного дня
є пробні заняття
можливість курсу оплати частинами.
зручне розташування нашого офісу

Наші викладачі - професіонали-практики, поділяться з Вами секретами успішної роботи і отримання максимального доходу на підприємстві індустрії краси! Для Вас курси працюють в містах: Чернігів, Кропивницький (Кіровоград), Олександрія, Нікополь, Бердянськ, Краматорськ, Покровск (Красноармійськ).