Депіляція волос
Курси краси,  Курси

Депіляція волос

курсы депиляция волос

Курси депіляції.

[Su_carousel source = “media: 5959,5956,5958,5957,5861” limit = “11” width = “600” responsive = “no” title = “no” centered = “no”] Кожна жінка завжди хоче виглядати ідеально, тому вона завжди намагається стежити за собою. Однією з основних проблем є гладка шкіра ніг, зони бікіні і пахв. Депіляція – це видалення волосся з будь-якої частини вашого тіла. Ви запитаєте, чому ж тоді депіляція відрізняється від епіляції? Різниця полягає в тому, що депіляція знищує волосся, але при цьому залишає всередині волосяну цибулину, а епіляція – це видалення волосся шляхом знищення волосяної цибулини.

Існує багато варіантів знайти потрібну інформацію про видах, уроках депіляції: фото добірки, відео майстер класів, записи та відгуки на форумах в домашніх умовах. Однак на думку практикуючих майстрів найефективнішим буде навчання депіляції, шугарінг в аудиторії в контакті з майстром, саме такі курси ми Вам пропонуємо.

Майстри практики ознайомлять Вас з техніками депіляції, протипоказаннями до процедури, переваги різних видів і технік, порядку депіляції рук, ніг, зони бікіні, вусиків Підкажуть де можна придбати все для депіляції і шугаринга: пасту, віск, воскоплави, в яких магазинах, сайтах з гідним асортиментом, прийнятними цінами і хорошими відгуками.

На курсі Ви навчитеся підбирати матеріали і інструмент для депіляції.
Ви освоїте кілька технік: ваксинг, шугарінг, депіляція ниткою.
Освоїте на практиці техніки виконання процедури депіляції волосся. Ви дізнаєтеся існуючі протипоказання для процедури депіляції.

Заняття можна вибрати на 9.00, 12.00, 15.00, 18.00, як в будні так і в вихідний- обговорюйте при оформленні у адміністратора.

Всього йде 3-4 заняття. 1 вступне на 2-3 академічні години і далі 2-3 практичних заняття з моделями, під наглядом майстра.

Курси воскової депіляції, навчання шугаринга Ви можете успішно пройти в містах: Чернігів, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Олександрія, Нікополь, Бердянськ, Краматорськ, Покровск (Красноармійськ).

 

ЗАМОВИТИ КУРС ЗАРАЗ