Курс дизайнер-конструктор меблів та інтер’єру (графічний дизайнер)

03.01.2013 в 10:56

курсы дизайн мебели, интерьера

Навчання на курсі дизайнер-конструктор меблів та інтер’єру дасть вам можливість стати непоганим художником, ще й проектувальником, які суміщають, при цьому посаду виконроба і створює свій-авторський стиль в інтер’єрі та меблів. Ви з легкістю зможете внести зміни в інтер’єр приміщення квартири або офісу, без проблем накидав ескіз, перетворіть офіс або житло, визуализируете узгоджений з замовником проект з паперу в креслення дизайнерської комп’ютерної програми. Слухач, який пройшов курси дизайну інтер’єру, точно знає оцінку своєї праці і вміє запропонувати себе як професійного дизайнера. Звичайно, він знає і про мінуси своєї роботи – йому доводиться працювати не тільки з замовниками, а й виконавцями, задіяними в процесі виробництва меблів, ремонту та облаштування, будівельниками, мебельниками. Ви зможете знаходити спільну мову з усіма.

Курси по дизайну допоможуть отримати знання і практичний досвід в творчому і затребуваному напрямку – дизайнер конструктор!

Зручний час занять – днем, ввечері або на вихідних, викладачі – професіонали-практики, групова або індивідуальна форма занять.

Знання даються системно і структуровано.

Режим навчання можна варьіровать- 1-3 разів на тиждень.

Займатися можна з 9, 12, 15,18 годин.

Триває заняття близько 2-4 ак. годин.

Вам варто вибирати програму з максимальним числом годин практики у нас кілька варіантів.

Варіантів для Вас багато, залишається зателефонувати з адміністратором навчального центру і вибрати зручний.

Ми максимально йдемо на зустріч Вашим побажанням. Є пробні заняття.

Де вчитися? Замовте курс на сайті або зателефонуйте найближчого до Вас філії: Чернігів, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Олександрія, Нікополь, Бердянськ, Краматорськ, Покровск (Красноармійськ).