курсы кроя и шитья
Курсы кроя и шитья,  Курси

Крыій та шиття, дизайн та моделювання

 

Якщо Ви ставили собі питання: як зшити плаття, як навчитися шити з нуля, як навчитися шити собі речі, як зробити викрійки дитячого одягу, курси крою та шиття.

У нас ви, обов’язково, знайдете кілька цікавих варіантів для себе і ще дуже багато цікавого по темі.

Вчитися шити можна по різному: переглядаючи відео уроки майстер класів по шиттю, використовуючи сайти по шиттю одягу, читаючи книги самовчитель крою та шиття.

[Su_carousel source = “media: 1323,859,5511,5861,6010” limit = “11” width = “700” height = “150” responsive = “no” scroll = “2” title = “no” centered = ” no “]

Навчальний центр пропонує Вам найефективніший спосіб на думку досвідчених кравців: курсові заняття в аудиторії з практикуючим майстром., Тим більше, що в нашій школі уроки зручно поєднувати з роботою.

Досвідчені майстри – кравці навчать вас практикою і теорією крою. Починаючи з підбору інструментів для роботи. Правила зняття мірок з клієнта, порядок примірки вироби. Ви засвоїте техніки конструювання та моделювання одягу. Вас навчать правильно поєднувати кольори і фактури тканин для вироби, підбирати нитки, аксесуари для вироби. На уроках розкажуть де можна купити все для шиття і крою (ножиці, лекала, шпильки, фурнітуру, текстиль, купити і налаштувати машинку для шиття, оверлок), кілька магазинів в місті, сайтів з гідним асортиментом, адекватними цінами і позитивними відгуками.

Можна замовити окремо блоки, де розглядаються дитячі викрійки, сукні для дітей. Для модниць можна запропонувати шиття спідниць, як зробити викрійки сукні, жіночого та чоловічого одягу, нижньої білизни.

Можна вибрати блок з дизайну та пошиття штор, дається шиття дизайн штор для початківців майстрів.

Будете Ви працювати на себе (виконувати замовлення або створювати власний бренд) або Ви захочете влаштуватися на перспективну роботу і отримати посаду модельєр-дизайнер – Ваш вибір! У будь-якому випадку, чим би Ви вирішили займатися – навчання на курсі «Дизайнер-модельєр» стане Вам відмінним підмогою в плані знань і досвіду.

Вчимося шити з нами. Адже шити легко. Нагадаємо, що у нас є пробні заняття.

Графік занять пропонуємо обговорити разом в Вами 1-3 рази в тиждень, є курси вихідного дня.

Тривають заняття по 2-5 ак годин за домовленістю

Початок з 9,12, 15, 18 годин-на вибір.

Для іногородніх можна приїжджати 1 раз в тиждень і отримувати з по 2-3 уроки відразу-це дуже популярна форма занять.

У нас Ви можете замовити пробні заняття-8 ак. годин.

Ви дізнаєтеся як навчитися шити з нуля в містах: Чернігів, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Олександрія, Нікополь, Бердянськ, Краматорськ, Покровск (Красноармійськ).
Чому обирають наш навчальний центр?

[Su_list icon = “icon: check”]

більше 20 років досвіду успішної роботи навчального центру
кожен третій слухач приходить за рекомендацією
нечисленні групи (2-5 чоловік)
індивідуальне навчання за бажанням
гнучкий графік занять
є курси вихідного дня
є пробні заняття
можливість курсу оплати частинами від 640 грн.
зручне розташування нашого офісу