Курси Дизайнер-поліграфіст – навчання комп’ютерній графіці

03.01.2013 в 10:55

 

Задаєтеся питанням-де вчитися поліграфічного дизайну?

Курс в школі дизайну сподобається бажаючим працювати в сфері реклами і розробці, дизайні, видання поліграфічної продукції. Дизайн реклами та навчання на дизайнера буде завжди актуальною, оскільки реклама-двигун торгівлі.

Як дизайнер багатосторінкових видань, а також для дизайнерів і відповідальних керівників друкованих видань, рекламних агенств, які бажають підвищити свою кваліфікацію. У міру освоєння дизайнерських програм, слухачі виконують в них залікові роботи, які в подальшому складуть їх портфоліо, яке допоможе в працевлаштуванні. Навчання на курсі дається максимум практики і покликане змоделювати ситуацію випуску періодичного друкованого видання: студенти отримують знання в царині поліграфічного дизайну, так само вивчають, як працюють служби у видавництві: редакторський відділ, фотографи, відділ маркетингу, і друкарня.

Навчання графічному, комп’ютерного дизайну проводиться в зручний для Вас час. Навчання проводять практики.

В програму входять як прикладні навички, необхідні дизайнеру-поліграфістові, як робота в комп’ютерних дизайнерських програмах, розробка та підготовка до друку макетів), Заняття на курсах дизайнерів поліграфістів зручно поєднувати з роботою і навчанням у ВНЗ, оскільки зайнятість можлива один або кілька разів на тиждень по по 2-3 години, у зручний для вас час, навіть у вихідний день.

По закінченню курсу видається сертифікат-диплом

Знання даються системно і структуровано.

Режим навчання можна варьіровать- 1-3 разів на тиждень.

Займатися можна з 9, 12, 15,18 годин.

Триває заняття близько 2-4 ак. годин.

Вам варто вибирати програму з максимальним числом годин практики у нас кілька варіантів.

Варіантів для Вас багато, залишається зателефонувати з адміністратором навчального центру і вибрати зручний.

Ми максимально йдемо на зустріч Вашим побажанням. Є пробні заняття.

Де вчитися? Замовте курс на сайті або зателефонуйте найближчого до Вас філії: Чернігів, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Олександрія, Нікополь, Бердянськ, Краматорськ, Покровск (Красноармійськ).