Нарощування вій
Курси краси

Нарощування вій

Нарощування вій

Навчання нарощування вій. Ставите питанням –як навчитися нарощувати вії? Де навчитися нарощуванню вій в Житомирі, Чернігові, або іншому місті? Або курси ламінування вій?

У навчальному центрі “Технологія успіху” активно проходить таке навчання-експрес форма. А ви знаєте, що вії для нарощування бувають як штучні, так і з натурального волосся? А Ви знаєте, що вії для нарощування бувають різної довжини, форми і кольору? А чи відомо Вам, що при вмілому комбінуванні довжини і форми нарощених вій майстер може скорегувати форму розрізу очей і посадку? Довжина може бути: 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм. Існує градація вій і за формою: J. B. C. D.

Цікаво? Тоді ближче до теми курсу. На заняттях Ви навчитеся техніці забарвлення брів і вій. Методики хімічної завивки вій. Також навчитеся технології нанесення і зняття вій при нарощуванні. Чи зможете давати рекомендації по догляду за нарощеними віями.

Навчіться підбирати матеріали і інструмент для нарощування вій, давати рекомендації по догляду за нарощеними віями. робити корекцію, майстер розповість про те, де купити все для нарощування вій, порадить кілька точок, магазинів і сайтів з доступними цінами гідним асортиментом і хорошими відгуками. По проходженню курсу, Ви отримаєте свідоцтво і зможете впевнено практикувати як Lash-master.

Саме навчання будується як заняття з теорії + демонстрація роботи майстром + ваша практика на моделях. Заняття можна починати з 9, 12, 15, 18 годин-обговорюємо при записі на навчання. Триває заняття 2-5 академічних годин, теорія. Мало, в основному практика з моделями під контролем майстра до повного відпрацювання навичок.

Все про нарощування вій Ви дізнаєтеся на заняттях в містах:  Чернігів, Кропивницький (Кіровоград), Олександрія, Нікополь, Бердянськ, Краматорськ, Покровск (Красноармійськ).