Курси краси

Курс Косметолог-візажист-стиліст


Якщо Ви шукайте в інтернеті: уроки макіяжу, косметолог навчання, курси візажу, косметологічні курси в Житомирі, Чернігові, або іншому місті, то тут є цікава пропозиція для Вас.

Сьогодні отримати інформацію про те, як правильно робити макіяж, як доглядати за шкірою можна використовуючи книги по косметології, візажу, урокам візажу і косметології онлайн, по фото уроків в соц мережах, форумах. Але самим ефективними є уроки в навчальному центрі з досвідченим майстром косметологом, візажистом.

Майстер підкаже як організувати робоче місце, кабінет косметолога, обладнання, матеріали: кушетка, стіл, стілець, тумба, дзеркала, освітлення, палітри тіней, рум’ян, консіллер, коректорів, туші, помади, інша косметика, інструмент і видатковий для косметичних процедур. Ви дізнаєтеся, де можна придбати необхідні інструменти і косметику.

Майстер навчать вас виконання процедур з чищення, харчуванню шкіри обличчя, рук, зони декольте, масажі. Ви освоїте техніки візажу, повсякденного, макіяж для школи, вечірній макіяж, весільний макіяж, техніки корекції губ, брів, овалу обличчя. Навчіться правильно готувати шкіру і наносити макіяж

Людина завжди прагнув показати і підкреслити свій статус, приналежність певної соціальної прошарку, народності, культурі.

Косметологія – це наука про методи збереження краси та молодості нашого обличчя і тіла. Основне завдання косметолога – зробити так, щоб клієнт завжди залишався молодими, з сяючим кольором обличчя і бездоганним зовнішнім виглядом. А досягається це системним доглядом за собою, за шкірою, волоссям, ретельним підбором гардеробу та аксесуарів, підбором кольорів макіяжу, особливим поведеніем- манерами і в Європі і в Африці, Індії і в усьому світі, сьогодні і в старовину.

Ви освоїте і вимоги до організації та обладнання косметологічного кабінету, порядок підбору, використання, зберігання та стерилізації інструменту, що використовується при роботі косметолога, На заняттях курсу косметології ви на практиці освоїте техніки виконання косметичних процедур з чищення, харчуванню, масажам, підбору косметичних засобів і складів для клієнта. Друга дуже цікава частина курсу присвячена практиці роботи візажиста.

Режим навчання можна обумовити – 1-3 разів на тиждень. Займатися можна з 9, 12, 15,18 годин. Триває заняття близько 2-4 ак. годин. Вам варто вибирати програму з максимальним числом годин практики у нас кілька варіантів. Варіантів для Вас багато, залишається зателефонувати з адміністратором навчального центру і вибрати зручний.

Ми максимально йдемо на зустріч Вашим побажанням. А тепер вибирайте контакти найближчого навчального центру і робіть крок з нами. Телефонуйте сьогодні! Записатися на професійне навчання косметологв і візажистів можна в навчальних центрах у містах: Чернігів, Кропивницький (Кіровоград), Олександрія, Нікополь, Бердянськ, Краматорськ, Покровск (Красноармійськ).

Чому обирають наш навчальний центр?

більше 20 років досвіду успішної роботи навчального центру
кожен третій слухач приходить за рекомендацією
нечисленні групи (2-5 чоловік)
індивідуальне навчання за бажанням
гнучкий графік занять
є курси вихідного дня
є пробні заняття
можливість курсу оплати частинами
зручне розташування нашого офісу