Курси краси,  Курси

Курс ламнування вій

Майстер ламінування вій. Курс.

Процедура ламінування вій стає все популярнішим, оскільки дозволяє отримати об’ємні вії з ефектним вигином без нарощування. А наскільки простіше догляд за такими віями! Це оцінить будь-яка дівчина, що пройшла нарощування вій (2-3 години процедура, багато обмежень по догляду, необхідність корекції згодом, небезпека прояви алергічних реакцій на клей, невмілий майстер)

А ламінування,це навіть процедура догляду, при якій ваші вії покривають спеціальними речовинами для їх оздоровлення, утолщенія- обсягу, фарбування і додання вигину спеціальними силіконовими формами за 1-15, годину в одній процедурі. І легкий догляд за віями після процедури.

Саме ці плюси і виводять сьогодні цю процедуру в топ б’юті процедур.

Пропонуємо вам отримати у нас нову професію Майстри ламінування вій. Всього за кілька занять майстри практики навчать вас правильно вибирати матеріали, користуватися інструментом для ламінування.

Заняття будуються як демонстрація майстром техніки і відпрацювання практики слухачем майстерності на моделях.

Кожен завершив навчання, курси отримує сертифікат-свідоцтво, зразки Ви зможете подивитися в навчальному центрі. Оформлення на навчання просте: в навчальному центрі, або дистанційно обумовлюєте, графік занять, дату початку уроків, оплачуєте курс через банк і протягом 2-4 дня у Вас починаються заняття. Нагадаємо, що моделей на заняття Вам допомагає запросити навчальний центр.

Заняття проводимо в містах: Чернігів, Кропивницький, Олександрія, Бердянськ, Покровськ, Краматорськ.

За умовами навчання в інших містах консультації по тел. 0967872215