Курсы колористики для парикмахеров
Курси краси

Курсы колористики для парикмахеров

Курсы колористики для парикмахеров

Колористика для перукарів. Якщо Ви намагаєтеся знайти інформацію в інтернет: колористика для перукарів, курси фарбування волосся, колористика навчання в Житомирі, Чернігові, або іншому місті. Ви вже наші кілька прийнятних варіантів вирішення вашого питання.

До нас на курси звертаються слухачі з різними знаннями перукарської справи, познайомтеся з повним переліком курсів для перукарів від навчального центру «Технологія успіху»:

  • перукар-універсал
  • парикмахер-стиліст
  • майстер зачіски
  • колорістіка для перукарів
  • техніки нарощування волосся
  • адміністратора салону краси
  • арт майстер перукарського мистецтва (включає всі вищевказані дисципліни)
  • арт-директор салону краси-самий затребуваний курс по салонної роботі (готуємо майстра універсала всіх салонних професій: перукар, майстер нігтьового сервісу, косметолог, візажист, стиліст, адміністратор-керівник салону краси).

Реально майстри перукарі в салонах сьогодні отримують дуже багато замовлень на багаторівневе, креативне фарбування, а для виконання такого фарбування волосся необхідні впевнені знання по колористиці і практичні навички, які Ви можете отримати на курсах колористики в нашому навчальному центрі.

майстер на уроках пояснить де можна придбати потрібні барвники, обладнання, все для фарбування волосся-кілька магазинів, сайтів і з великим асортиментом, доступними цінами і хорошими відгуками.

Ви освоїте нові, альтернативні техніки фарбування, мелірування, колорування волосся, брондіроанія, амбре, балаяж, пинк і інші техніки.

Ви зможете правильно працювати з сивиною, з фарбуванням коренів волосся, правильне багаторівневе блондирование волоса.

Ви навчитеся виправляти помилки фарбування, видаляти штучний колірний пігмент з волосся.

Будете вміти працювати з окислювачами (коли який варто використовувати, користь і шкода від 3%, 6%, 9%, 12% розчинів), барвниками, активаторами, відтіночними продуктами.

Тривалість курсу 1 1.5 місяців, є два рівня: базовий та експерт, з максимальним числом годин практики з моделями. Графік занять постараємося узгодити максимально зручний для Вас. курси можуть починатися з 9, 12, 15, 18 годин. Уроки по тривалості від 2 до 5 академічних годин, в залежності від ваших побажань, теми заняття, теорія або практика на моделях

Прочитали? Подумали? Пробуйте з нами! Курси колористики для перукарів можна пройти в навчальних центрах «Технологія успіху» в містах: Чернігів,  Кропивницький (Кіровоград), Олександрія, Нікополь, Бердянськ, Краматорськ, Покровск (Красноармійськ).