курс ландшафтный дизайн
Курси дизайну,  Курси

Курс дизайну ландшафту, ландшафтного проектування

Ви шукайте курси ландшафтного дизайну, створення саду, благоустрою та озеленення присадибної ділянки в Житомирі, Чернігові, або іншому місті?Курс дизайну ландшафту, ландшафтного проектування

Інформацію на цю тему можна знаходити по книгам, профільним сайтам про ландшафтному дизайні та проектуванні, відео на цю тему теж є в мережі.

Але самим ефективними, на думку фахівців, однозначно, є курси ландшафтного дизайну в навчальному центрі з практикуючим дизайнером, через системності подачі інформації, прямого, регулярного контакту з викладачем, і можливості паралельно з навчанням вже реалізовувати свої проекти, отримуючи компетентні консультації фахівця. тим більше, що графік уроків можна легко підібрати зручний.

буде цікавий починаючим з нуля ландшафтним дизайнерам і персоналу ландшафтних фірм, які отримають багато нової та корисної інформації про практичну сторону проектування. Садівникам -любитель допоможе уникнути більшості поширених помилок при створенні і догляді за садом, присадибною ділянкою.

[Su_carousel source = “media: 6022,6031,6032,6033,6034” limit = “11” height = “200” responsive = “no” scroll = “2” title = “no”]

Випускники з легкістю зможуть візуалізувати ідеї по дизайну ландшафту за допомогою ряду комп’ютерних дизайнерських програм.

Ви навчитеся, аналізувати вихідну ситуацію на об’єкті, виконувати обмір, опорний план ділянки, конструктивно спілкуватися з замовником по тих-завданням, розробляти генплан, дендроплан, пояснювальну записку, калькуляцію. Чи зможете виконати зонування територій, розробити композицію саду, навчитеся підбирати елементи ландшафтного дизайну, вибирати посадковий матеріал, рослини, правильно створювати газон.

По закінченню курсу видається сертифікат-диплом

Знання даються системно і структуровано.

Режим навчання можна варьіровать- 1-3 разів на тиждень.

Займатися можна з 9, 12, 15,18 годин.

Триває заняття близько 2-4 ак. годин.

Вам варто вибирати програму з максимальним числом годин практики у нас кілька варіантів:

-базовий 29 ак. годин;

-експерт 44 ак. годин.

Варіантів для Вас багато, залишається зателефонувати з адміністратором навчального центру і вибрати зручний.

Ми максимально йдемо на зустріч Вашим побажанням. Є пробні заняття.

Де вчитися? Замовте курс на сайті або зателефонуйте найближчого до Вас філії: Чернігів, Житомир, Кропивницький (Кіровоград), Олександрія, Нікополь, Бердянськ, Краматорськ, Покровск (Красноармійськ).

Чому обирають наш навчальний центр?

[Su_list icon = “icon: check”]

більше 20 років досвіду успішної роботи навчального центру
кожен третій слухач приходить за рекомендацією
нечисленні групи (2-5 чоловік)
індивідуальне навчання за бажанням
гнучкий графік занять
є курси вихідного дня
є пробні заняття
можливість курсу оплати частинами 
зручне розташування нашого офісу
[Wpi_designer_button id = 2876]