Курси Майстер манікюру-педикюру
Курси краси

Курси Майстер манікюру-педикюру

Курси Майстер манікюру-педикюру

Курси Майстер манікюру-педикюру

Навчання манікюру і педикюру, ще багато цікавого по нігтьовому сервісу для початківців майстрів.

Якщо ви зайшли на цю сторінку, набравши в пошуковику одну з фраз: уроки манікюру для початківців, навчання манікюру і педикюру, дизайну нігтів в Чернігові, Житомирі, або іншому місті, навчання манікюр, гель лак, то ви таки потрапили куди треба!
Арт-майстер нігтьового сервісу:
8500 грн.
Сьогодні існує багато варіантів навчання: відео уроки, моніторинг фото, онлайн навчання. АЛЕ! Практично всі успішні, багато практикуючі майстри воліють, і вважаютьь найефективнішим, навчання в аудиторії з практикуючим майстром, який знаходиться поруч, і проводить урок як теорія + демонстрація роботи + практика на моделях + аналіз якості роботи і часу + повторна відпрацювання навичок.

Тут наш перелік напрямків курсової підготовки школи нігтьового сервісу:
-Манікюр педикюр. Дизайн нігтів
Робота з гель-лаком
-Нарощування нігтів
-Художня розпис нігтів
-Аапаратний манікюр

-арт-майстер нігтьового сервісу (включає всі перераховані вище дисципліни)
-арт-директор салону краси-самий популярний курс (курс п’ять в одному, готує майстра універсала суміжних салонних професій: перукар, майстер нігтьового сервісу, косметолог, візажист, стиліст, адміністратор салону краси).

Вашій увазі пропонуємо як експрес курси тривалістю від 3 занять до 1 місяця, так і поглиблене навчання від 3 до 10 місяців, в залежності від частоти проведення занять.

Заняття в навчальному центрі можна відвідувати у зручний час, центр працює в будні з 9.00 до 21.00, є заняття і у вихідний.

Урок триває від 2 до 6 академічних годин (1 ак. Год-40 хвилин), тривалість заняття оговорюється.

Уроки можна відвідувати 1,2, 3 рази на тиждень, попередньо погоджуючи розклад на тиждень з адміністратором навчального центру для резервування аудиторії.

Для навчання потрібен набір інструментів:

Кусачки для кутикули
ножички манікюрні
Пилка 150/220 і 180/240
бафік для полірування нігтів
рукавички для манікюру
засіб для дезінфекції інструменту
ванночка для манікюру
лак манікюрний декоративний

Для підкорених робіт і гель лаку набір більше.

Нагадаємо, що уроки ведуть практикуючі майстри, які на заняттях розкажуть як вибрати і стерилізувати інструмент для манікюру, де купити набір інструментів як вибирати магазин, сайт з хорошим і якісним інструментом, доступними цінами і хорошими відгуками. Вам розкажуть як працюють майстри в салонах, як організувати своє робоче місце, стіл для манікюру, про манікюр на дому.

Майстри з досвідом допоможуть Вам отримати хорошу практику роботи майстра манікюру класичного, європейського, французького. Дадуть навчання манікюр гель-лак- популярна техніка сьогодні, затребувана в салоні. Так само посвітити особливо психології спілкування з клієнтом в салоні. Нашу програму так само можна назвать- курси манікюру та дизайну нігтів, оскільки будуть заняття по роботі з кольором і елементами дизайну і розпису нігтів. Є так само в переліку курс по розпису нігтів!

З нами все доступно і можливо. Заняття ми організуємо, погоджуючи розклад з нашими учнями. У нас Ви навчитеся недорого. Пора і Вам стати одним з наших слухачів. Телефонуйте!

Майстер манікюру в  Чернігові, Житомирі, та й в будь-якому місті-це постійно відкрита вакансія, Вас вже чекають в салонах міста!

Уроки манікюру для початківців, навчання манікюру і педикюру, можна вибрати в містах: Чернігів,  Кропивницький (Кіровоград), Олександрія, Нікополь, Бердянськ, Краматорськ, Покровск (Красноармійськ).

Чому обирають наш навчальний центр?

більше 20 років досвіду успішної роботи навчального центру
кожен третій слухач приходить за рекомендацією
нечисленні групи (2-5 чоловік)
індивідуальне навчання за бажанням
гнучкий графік занять
є курси вихідного дня
є пробні заняття
можливість курсу оплати частинами.
зручне розташування нашого офісу

Заказати курс