Про професію програміста
Новини

Про професію програміста

programmerАнекдот про програмістів: в приміщенні було похмуро і тихо. Тільки лунало дружне шарудіння мишей …- відділ програмістів напружено працював.

Дійсно, якщо в колективі є одягнув программістов- це саме тихе місце, їх вважають людьми нудними, але дуже добре оплачуваними. У програмістів високі заробітки. На послуги програмістів, яких попит постійно зростає. Робота програміста творча, а й має свої рутинні боку. Якщо у програміста непогані організаторські здібності, то він може реалізувати себе як керівник проекту, і всю рутинну роботу будуть виконувати його підлеглі.

Програміст повинен вміти розробляти і обслуговувати програмне забезпечення. Програмісту необхідно знати мови програмування С, java, РНР, HTML і ін, і чим більше тим краще, а ще дуже необхідними будуть впевнені знання іноземних мов, мінімум англійської та для роботи і для спілкування з заказчікамі- роботодавцями.

А отримати практичні навички роботи програміста і вивчити кілька мов програмування можна легко в нашому навчальному центрі, всього за 5-10 місяців, графік занять оговарівается- одне або кілька занять на тиждень. Заняття ведуть викладачі практики. Для того що б почати, достатньо зателефонувати і дізнатися подробиці в навчальному центрі.