Курси перукарів - Перукар-універсал
Курси краси

Курси перукарів – Перукар-універсал

Курси перукарів - Перукар-універсал

Ви потрапили на нашу сторінку, коли набирали в пошуковику фрази: курси перукарського мистецтва, де вчитися на перукаря, школа перукаря в Житомирі, Чернігові або іншому місті?

Навчальний центр «Технологія успіху» пропонує наступні напрямки школи перукарів:
-парикмахер-універсал (майстер для жіночого та чоловічого залу перукарні)
-Чоловічий перукар Барбер
-Мастер зачіски та укладки
-Основи колористики для перукарів
-Нарощування волосся
-Арт майстер перукарського мистецтва (включає всі перераховані вище дисципліни)

Отримувати інформації про перукарське мистецтво можна на форумах, по відео уроків, семінарів для перукарів. Однак самі майстри вважають що найефективнішим залишається курс в навчальному центрі з практикуючим майстром.

Програма підготовки курсу перукарів-універсалів (майстрів жіночого і чоловічого залів) включає вивчення вимог до приміщення перукарні, його обладнанні, вимоги до інструменту і його зберігання, безпечного використання і стерилізації. Заняття ведуть практикуючі майстри, з досвідом роботи. Ви дізнаєтеся який набір інструментів потрібен, де купити все для перукаря, магазини в місті, перевірені сайти з якісним товаром і доступними цінами на перукарський інструмент. Вам розкажуть як вибрати салон перукарню для роботи, як практикувати самостійно.

Базовий набір для перукаря:

ножиці прямі і філіровочні
набір гребінців
фен
затискачі для волосся
фартух майстра
пульверизатор

Курси перукарів - Перукар-універсал

Ви будете знати типи барвників, порядок їх підбору і використання при фарбуванні волосся, методику виконання хімічної завивки волосся. За час навчання на курсах перукарського мистецтва Ви освоїте техніки виконання базових жіночих і чоловічих стрижок, прийоми виконання стрижок модельних, модні прийоми фарбування, мелірування, брондірованія, колорування волосся, способи укладання волосся. Майстри допоможуть вам навчитися технікам виконання весільних, урочистих, вечірніх зачісок.

Графік занять пропонуємо обговорити разом в Вами 1-3 рази в тиждень, є курси вихідного дня.

Тривають заняття по 2-5 ак годин за домовленістю. Початок з 9,12, 15, 18 годин-на вибір. Для іногородніх можна приїжджати 1 раз в тиждень і отримувати з по 2-3 уроки відразу-це дуже популярна форма занять.

Професія перукаря є найшвидше окупається по вкладеннях коштів в навчання і інструмент, тим більше, що перукар сам вільний вибирати рівень зайнятості, або на повний день в салоні перукарні або приватно, працюючи за гонорар.

У нас Ви можете замовити пробні заняття-8 ак. годин.

Прочитали? Подумали. Дзвоніть за телефонами навчального центру в містах: Чернігів, Кропивницький (Кіровоград), Олександрія, Нікополь, Бердянськ, Краматорськ, Покровск (Красноармійськ).
Чому обирають наш навчальний центр?

Курси перукарів - Перукар-універсал

більше 20 років досвіду успішної роботи навчального центру
кожен третій слухач приходить за рекомендацією
нечисленні групи (2-5 чоловік)
індивідуальне навчання за бажанням
гнучкий графік занять
є курси вихідного дня
є пробні заняття
можливість курсу оплати частинами від 640 грн.
зручне розташування нашого офісу