Курс веб-дизайну та веб-програмування сайтів.
Комп'ютерні курси,  Курси дизайну

Курс веб-дизайну та веб-програмування сайтів.

Курс веб-дизайну та веб-програмування сайтів.


Курс веб-дизайну та веб-програмування сайтів.

Цікавитеся скільки коштує створити сайт, як створити інтернет магазин? Пропонуємо практичний курс веб дизайну з нуля, для початківців.

Ви будете знати по завершенні навчання технології та інструменти для розробки, дизайну та просування веб-сайтів. Будете знати, як працює Інтернет, як працює сайт, як діє структури та технології, що забезпечують роботу нашого сайту. Ви навчаєтеся основам веб дизайну, уроки обов’язково на практичній основі для закріплення навичок створення Інтернет-розробки. Ви познайомитесь з трендами у веб дизайні – об’ємним і плоскостным дизайном, створенням банера, які конструктори сайтів існують.

Можна орієнтуватися і використовувати в роботі Web-технології: HTML, CSS, java-script, t php, MySQL та інші.

Ви навчитесь орієнтуватися в нових технологіях і вибрати, використовувати їх для роботи з сайтом. Графік заняття пропонуємо обговорити разом у Вами 1-3 рази на тиждень, є курси вихідного дня. Для заняття по 2-5 ак годин за домовленістю. Начало з 9,12, 15, 18 годин-на вибір.

Для іноземних громадян можна приїхати 1 раз на тиждень і отримати з 2-3 уроків прямо – це дуже популярна форма заняття.

На заняттях ви отримуєте багато практик. Ви зможете сформулювати технічні завдання на розробку сайту, узгодити його з замовником сайту. Можна розробляти дизайн сайту, наповнювати його контентом та розміщувати в Інтернеті, підтримувати сайт.

Можна працювати з юзабіліті сайту, займатися його просуванням та рекламою у мережі. Навчання веб дизайну в містах: Чернігів, Кропивницький, Александрія, Нікополь, Бердянск, Краматорськ, Покровськ .